субота, 3 лютого 2018 р.

Волейбол на снігу

                             Вітаю

 всіх шанувальників спорта з проведенням в нашому місті першого чемпіонату України з волейболу на снігу!.

  Волейбол на снігу – вже в Україні! Проведення такого незвичайного чемпіонату затверджено Федерацією волейболу України, а також Європейською конфедерацією волейболу.

    Це надзвичайно молодий вид спорту не тільки для України, а й для Європи та світу загалом. Ця подія стане стартом розвитку волейболу на снігу у нашій країні, точкою відліку офіційної історії цього виду спорту в Україні. Сніговий волейбол виник близько 10 років тому в Австрії, де в березні 2018 року проходитиме Чемпіонат Європи з цього виду спорту. У ньому візьмуть участь 48 команд.

   Правила гри в сніговий волейбол практично ідентичні правилам пляжного волейболу. Товщина снігового покриву на майданчику повинна досягати 20-30 см. Екіпірування спортсменів передбачає наявність термобілизни і спеціального взуття.  

     Шостка буде першовідкривачем і в подальшому може стати базою для підготовки спортсменів. Цей вид спорту стрімко розвивається. Волейбол на снігу планують включити в календар матчів зимової Олімпіади 2022 року. Вже проводилися пробні турніри в Туреччині, Австрії та Швейцарії, у яких взяла участь й пара волейболістів з Одеси, які завоювали «бронзу» на одному з етапів. 

Немає коментарів:

Дописати коментар