неділя, 11 березня 2018 р.

Золото параолімпійців

Уродженець Сум Віталій Лук’яненко став  першим українським переможецем на XII Паралімпійських зимових іграх в Південній Кореї.Він виграв біатлонну гонку на 7,5 км для людей з вадами зору, випередивши  на 14 секунд білоруса Івана Голуба.      В перший день Паралімпійських ігр-2018 в Пхьончхані українці здобули 5 нагород: 1 золоту, 1
срібну та 3 бронзові.

Максим Яровий на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані здобув для Української збірної другу золоту нагороду.Яровий посів перше місце серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату в лижних перегонах сидячи на дистанції 15 кілометрів.

Представник Чернігівської області Ігор Рептюх (ураження опорно-рухового апарату) виграв золоту медаль у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи).

18-річний біатлоніст став першим на дистанції 12 з половиною кілометрів серед чоловіків сидячи.  Тарас Радь здобув для України ще одну золоту нагороду! Він став наймолодшим чемпіоном в історії українських зимових паралімпійських видів спорту.

П'яту золоту медаль завоювала біатлоністка Оксана Шишкова.

Картинки по запросу Український біатлоніст Віталій Лук'яненко

Український біатлоніст Віталій Лук'яненко здобув шосте "золото" для України на Паралімпійських іграх в Пхьончхані.Спортсмен посів перше місце у біатлоні на дистанції 15 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору.

Фото UA:Перший.

Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман і Оксана Шишкова вибороли золоту нагороду у змішаній естафеті в рамках останнього дня змагань Паралімпіади 2018!

Таким чином українська збірна у Пхьончхані завоювала 22 медалі: 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових і посіла шосте місце у загальному медальному заліку!