субота, 27 жовтня 2018 р.

Ігри Нескорених

       
 Вітаємо команду України (15 бійців,які захищали країну і зазнали бойових пошкоджень) на міжнародних Іграх Нескорених з тріумфальним виступом у Сіднеї (20-27 жовтня). 20 медалей (7 золотих, 10 срібних, 3 бронзові). Це на шість більше, ніж минулоріч у Канаді. 
На змаганнях у Сіднеї Україна змагалася у шести спортивних дисциплінах:
  1. Легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску, стрибки в довжину) - Олександр Бєлобоков, Юрій Дмитренко, Богдан Оксентюк, Василь Омельченко, Олександр Чалапчій, Віктор Шинкарук.
  2. Плавання (запливи на 50 і 100 м вільним стилем, брасом та на спині) - Юрій Дмитренко, Володимир Король, Богдан Оксентюк, Денис Фіщук,  Віктор Шинкарук.
  1.  Веслування на тренажері (1-хвилинний спринт та 4-хвилинна витривалість) - Олександр Бєлобоков, Юрій Дмитренко, Андрій Усач, Олександр Чалапчій, Сергій Ільницький.
  1. Велоспорт на шосе - Олександр Зозуляк, Денис Фіщук, Олександр Чалапчій, Сергій Шимчак.
  1. Стрільба з лука - Олександр Зозуляк, Майя Москвич, Андрій Усач, Сергій Шимчак.
  1. Пауерліфтинг - Олександр Гавриленко,  Сергій Ільницький, Євген Олексенко.
  2.     Ігри нескорених – міжнародні змагання в різних дисциплінах, в яких беруть участь колишні і діючі військовослужбовці, які отримали інвалідність.Уперше Ігри Нескорених, засновані британським принцом Гаррі, відбулися в 2014 році в Лондоні. Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди 18-ти країн: Афганістану, Австралії, Канади, Данії, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Іраку, Італії, Йорданії, Нідерландів, Нової Зеландії, Польщі, Румунії, України, Великої Британії, США.
  Команда українських спортсменів вперше взяла участь в Іграх в 2017р.в м. Торонто


Немає коментарів:

Дописати коментар