неділя, 30 жовтня 2016 р.

Правила поведінки на уроці фізкультури

Похожее изображение     Як приходити
 на урок фізкультури                Уроки фізичної культури сприяють зміцненню здоров'я. Фізичні вправи розвивають ваш організм, підвищують імунітет, роблять вас більш витривалими і сильними. Крім того, спортивні заняття покращують настрій, а командні ігри виховують почуття товариства і взаємодопомоги.

✏ На урок фізкультури потрібно приходити тільки в спеціальній спортивній формі.

• Вибирайте спортивну форму залежно від місця проведення занять (спортивний зал, спортивний майданчик, стадіон, басейн і пори року (осінь, зима, весна).

• Приходьте в тій формі, яка прийнята у вашій школі (спортивний костюм, шорти, спортивні штани, футболка, куртка тощо).

• Спортивна форма повинна бути зручною і легкою. Найкраще підійде одяг з натуральних тканин, які добре пропускають повітря влітку і зберігають тепло взимку.

• Простежте, щоб вам не заважали наручні годинники, прикраси, шпильки. Якщо у вас довге волосся, приберіть їх, щоб вони не лізли в очі і не заважали вам і оточуючим.

У роздягальні ведіть себе спокійно, не поспішайте, не грайтесь, не шуміть. Акуратно складіть свій одяг і вирушайте на урок. Якщо роздягальня у вашій школі не закривається на час проведення уроку, намагайтеся не залишати там гроші та цінні речі.

                  Правила поведінки на уроці фізкультури

Під час уроку фізкультури потрібно бути дуже уважними, зібраними, уважними і обережними. Ви рухаєтеся інтенсивно і швидко, тому найбільш велика ймовірність одержання та нанесення інших травм і ударів. Неправильно виконане вправу може зашкодити вашому здоров'ю та призвести до травми.

✏ Щоб уникнути травм, робіть лише ті вправи і тільки так, як говорить і показує вчитель.

• Не можна знаходитися дуже близько до учня, який виконує яку-небудь вправу.

• Потрібно бути гранично уважними під час ігор та вправ з м'ячем, скакалкою, а також під час занять на брусах, канаті та інших спортивних снарядах.

• Під час командних ігор суворо дотримуйтесь встановлених правил.

Якщо ви відчули себе погано до або під час уроку, негайно повідомте про це вчителя. Якщо ви побачили, що вашому товаришу стало погано, відразу ж покличте вчителя.

                   Правила поведінки на спортивному майданчику

У теплу пору року уроки фізкультури зазвичай проходять на свіжому повітрі. Якщо вчитель попересм вас, що урок фізкультури буде на спортивному майданчику, потурбуйтеся про підходящої спортивній формі. Швидше за все, це буде спортивний костюм з довгими брюками і легка куртка. Не можна йти на урок в одній футболці, тому що ви, розпалені після бігу, можете застудитися.

✏ Спортивна форма повинна бути зручною, міцною, зробленого з натуральних матеріалів.

• Приходьте на спортивний майданчик і залишайте її тільки разом зі своїм класом у супроводі вчителя.

• Не виходьте за межі спортивного майданчика. Якщо на майданчику займаються одночасно два класу, не заходьте на територію іншого класу.

• Під час виконання вправ будьте уважні. Намагайтеся не впасти, не штовхнути інших учнів, не наступити на щось гостре.

• Якщо на уроці передбачається виконання таких вправ, як метання спортивних снарядів, будьте дуже обережні. Слідкуйте за тим, щоб не потрапити таким предметом в інших учнів і щоб однокласник не потрапив до вас.
         

1 коментар:

  1. Спасибі у мене було завдання по українському уроку треба написати правила поведінки на фізкультурі дякую ще раз!

    ВідповістиВидалити