четвер, 1 лютого 2018 р.

Дистанційне навчання . 3 клас. Символи, ритуали і церемонії Олімпійських ігор

                                                   
                                Любі діти!

 З древніх років олімпійські ігри були головною спортивною подією всіх часів інародів. У дні проведення олімпіад на всій землі запанував згоду іпримирення. Війни припинялися і всі сильні і гідні люди змагалися вчесній боротьбі за звання кращого.
              Символи Олімпійських ігор
СимволомОлімпійських Ігор є п'ять скріплених кілець, які символізуютьоб'єднання п'яти частин світу: Європа - блакитне, Африка - чорне, Америка -червоне, Азія - жовте, Автралія - зелене. Так само ці кільця відображені на прапорі, який з 1920 року піднімається на всіх Іграх.
Девіз Олімпійських Ігор «Швидше, вище,сильніше ».
                                         Олімпійський вогонь
Серед олімпійських ритуалів особливою емоційністю забарвлена церемонія запалювання вогню в Олімпії і доставки його на головну арену ігор.Це одна з традицій сучасного Олімпійського руху. Підчас літнього сонцестояння учасники змагань і організатори, прочани і вболівальники віддавали почесті богам, запалюючи вогонь на вівтарях Олімпії. Переможець змагань з бігу удостоювався почесті запалити вогонь для жертвопринесення. У відблисках цього вогню відбувалося суперництво атлетів, конкурс художників, полягала угода про світ посланцями від міст і народів.
                                  Традиційні ритуали Олімпійських Ігор:
1.Запалення олімпійського вогню на церемонії відкриття.
2.Проголошення олімпійської клятви.
«Від імені всіх спортсменів я обіцяю, що ми будемо брати участь у цих Олімпійськихіграх, поважаючи і дотримуючись правил, за якими вони проводяться, в істинноспортивному дусі, на славу спорту і в ім'я честі своїх команд. »
3.Проголошення олімпійської клятви суддів.
«Відімені всіх суддів і офіційних осіб я обіцяю, що ми будемо виконувати нашіобов'язки на цих Олімпійських іграх з повною неупередженістю, поважаючи ідотримуючись правил, за якими вони проводяться, в істинно спортивному дусі.»
4.Вручення переможцям медалей.
5.Підняття державного прапора і виконання національного гімну на честь переможця.

Немає коментарів:

Дописати коментар